SPOLEK

DEMONSTRACE SE POVEDLA

03.06.2009 23:37

DEMONSTRACE SE ÚČASTNILO PRŮBĚŽNĚ 350 OBYVATEL, PODPISOVOU AKCI "BERTE NÁS VÁŽNĚ" PODEPSALO PŘES 3.300 OBYVATEL, KTEŘÍ TAKÉ POVĚTŠINOU PŘIPOJILI SVÉ EMAILY, TAKŽE BUDEME MOCI PŘÍMO INFORMOVAT VÍCE OBYVATEL.

O DEMONSTRACI SE ZAJÍMALA MEDIA, ČESKÁ TELEVIZE VYSÍLALA Z MÍSTA PŘÍMÝM VSTUPEM, ČESKÝ ROZHLAS O AKCI INFORMOVAL PŘEDEM, VYVÁŽENOU REPORTÁŽÍ S REAKCEMI RADNICE, TV PRIMA VYSÍLALA NÁZORY ÚČASTNÍKŮ AKCE. REDAKTOŘI TÝDENÍKU TÝDEN I SERVERU AKTUÁLNĚ PŘINESLI ZAJÍMAVÉ POHLEDY NA ŠIRŠÍ SOUVISLOSTI, PRAŽSKÝ DENÍK DODAL DO ZAJÍMAVÉHO ČLÁNKU MNOŽSTVÍ PŮSOBIVÝCH FOTOGRAFIÍ I PROHLÁŠENÍ TISKOVÉHO MLUVČÍHO RADNICE MČ 13. LIDOVÉ NOVINY ZVOLILY VYVÁŽENÝ POHLED NA DĚNÍ NA PRAZE 13 JAK POHLEDEM RADNICE.TAK POHLEDEM ORGANIZÁTORŮ ÚSPĚŠNÉ DEMONSTRACE. ČLÁNEK V HALO NOVINÁCH SE ZABÝVÁ TAKÉ NELOGICKOU VÝSTAVBOU DRÁHY NA LETIŠTI RUZYNĚ. CO O DEMONSTRACI UVEDLA TELEVIZE PRAHY 13 ? CO STOP ? CO WWW STRÁNKY MČ 13 ? NAŠE OČEKÁVÁNÍ PŘEDČIL AUTORSKÝ ČLÁNEK V ČERVNOVÉM STOPU. ODKAZUJEME NA NAŠI ŽÁDOST O UVEŘEJNĚNÍ INZERÁTU KE KONÁNÍ DEMONSTRACE A ZAMÍTNUTÍ JEHO UVEŘEJNĚNÍ REDAKČNÍ RADOU STOPU.

CHCEME NAŠE PŘÍZNIVCE UBEZPEČIT, ŽE NAŠE ČINNOST JE A BUDE ZÁSADNĚ NEPOLITICKÁ.

VŮBEC NÁS NEZAJÍMÁ, KDO SEDÍ NA RADNICI POTUD, POKUD DĚLÁ SVOU PRÁCI DOBŘE. JESTLIŽE TOMU TAK NENÍ, UPOZORŇUJEME NA ŠLENDRIÁN, NAPŘÍKLAD DEMONSTRACÍ.

BROUK PYTLÍK JE TEN, KDO V NAŠÍ PRÁCI VIDÍ POLITIKU, NEBO NÁS Z POLITICKÝCH AMBICÍ PŘÍMO OBVIŇUJE. 

DOMNÍVÁME SE, ŽE MUSÍME VÉST DIALOG SE ZÁSTUPCI MOCI NA PRAZE 13, ABYCHOM ŘEŠILI PROBLÉMY, KTERÉ TÍŽÍ NÁS OBYVATELE PRAHY 13. SNAŽÍME SE POMOCI VŠEM, TEDY NEJEN TĚM, KTEŘÍ NAŠÍ ČINNOST PODPORUJÍ TISÍCI PODPISY, STOVKAMI EMAILŮ I DESÍTKAMI TELEFONŮ. 

JDE PŘEDSTAVITELŮM MOCI NA RADNICI O ZÁJMY OBYVATEL, NEBO O VLASTNÍ FUNKCE ? NEVZNIKNE LI AKTIVITA NA STRANĚ ZASTUPITELŮ, POŽÁDÁME O JEDNÁNÍ MY.

Zpět

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.